Pravidelné školenie SVK.LAB.009 teamu

máj 17, 2024Nezaradené

Organizácia pre stanovenie jazykovej spôsobilosti  SVK. LAB. 009 , Dopravným úradom SR schválená ustanovizeň, hodnotiaca úroveň anglického jazyka a slovenského jazyka podľa požiadaviek ICAO, vznikla v júli 2022 na Leteckej fakulte TUKE. Od svojho vzniku organizácia kráča cestou úspechu vo svojej činnosti. Základom pozitívneho rastu organizácie sú  ľudia, ktorí tvoria tím prevádzkových a jazykových odborníkov. Tím  LAB 009 LF TUKE sa svojim profesionálnym, objektívnym a priateľským  prístupom snaží pri každom uchádzačovi o preskúšanie vytvoriť  atmosféru odbornosti, dôvery a spolupráce počas jazykovej skúšky. Na základe ICAO Doc 9835, ale hlavne vlastného presvedčenia, skúšajúci nepretržite pracujú na zlepšovaní svojich odborných vedomosti a nadobúdaní dobrých praktických zručností. Nebolo tomu inak ani 10. mája 2024, kedy členovia LAB 009 LF TUKE absolvovali celodenné, každoročne sa opakujúce školenie „Recurrent Course for Aviation English Raters“.

Niekoľko momentov sme zachytili aj na týchto fotografiách.

Neboli nájdené žiadne výsledky

Požadovaná stránka nebola nájdená. Skúste spresniť vaše hľadanie, alebo použite navigáciu na vrchu stránky.